
HIVATALOS PARTNERÉjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az irodaszerek és irodatechnika ötcsillagos szállítója
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
HIVATALOS PARTNERVásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERIngyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
HIVATALOS PARTNERIngyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERAznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
HIVATALOS PARTNERBankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
HIVATALOS PARTNER50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERGLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
HIVATALOS PARTNERA raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Minden ami gaming!

HIVATALOS PARTNERGyors szállítás, egyedi kedvezmények
Tavaszi AKCIÓS termékek, házhozszállítással, raktárról!
Több mint 15 éve szállítunk gyorsan, megbízhatóan!
Gyors kiszállítás | Szakértői csapat
OfficeMarket:Otthon az Irodában |Kedvező ár| Gyors szállítás
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Hordozható |
| Felbontás | 180 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Van |
| USB port | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| Párhuzamos port | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 12 900 Ft
További Brother termékek: Brother Címkézőgép, címkenyomtató, kártyanyomtató
| Típus | Hordozható |
| Felbontás | 180 dpi |
| Színes nyomtatás | Nincs |
| Kártyanyomtatás | Nincs |
| Kijelző | Van |
| USB port | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Áramellátás | Akkumulátor |
| Maximális szalagszélesség | 12 mm |
| Nyomtatási sebesség | 20 mm/mp |
| Nyomtató méretei | 204 x 111 x 58 mm |
| Nyomtató tömege | 0.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
