
HIVATALOS PARTNERÉjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


HIVATALOS PARTNERGLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
HIVATALOS PARTNERAznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
HIVATALOS PARTNER
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Minden ami gaming!

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER
PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Gyors kiszállítás | Szakértői csapat

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Síkágyas szkenner |
| Képszenzor | CIS |
| Lapméret | A4 |
| Optikai felbontás | 4800 x 4800 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB Type-C |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 33 705 Ft
gondos csomagolás, telepítő CD, kábel
gyermetegen egyszerű primitív beállítási lehetőség.
További Canon termékek: Canon Szkenner
| Típus | Síkágyas szkenner |
| Képszenzor | CIS |
| Lapméret | A4 |
| Optikai felbontás | 4800 x 4800 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB Type-C |
| LPT port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 39 mm |
| Mélység | 365 mm |
| Tömeg | 1700 g |
További tulajdonságok | |
| Automata lapadagoló | Nincs |
| Diafilm tartó | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
