
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
Személyes Átvétel | Áruhitel | 2008 óta | Foxpost, GLS |
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Húsvéti villámakció! 10% kedvezmény a megjelölt termékekre!
Minden ami gaming!

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Gaming monitor | Igen |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23.8 inch |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 31 111 Ft
További LG termékek: LG Monitor
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Gaming monitor | Igen |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23.8 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1500:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
Tuner | |
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang | |
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI DisplayPort Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 53.9 cm |
| Magasság (talppal) | 41.2 cm |
| Mélység (talppal) | 22 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.3 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fogyasztás | 16 W |
További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | Van |
| Nvidia G-Sync támogatás | Van |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Dönthető | Igen |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
