
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Minden ami gaming!

22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Gyors kiszállítás | Szakértői csapat
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Hatásos teljesítmény | 375 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.57 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 30 700 Ft
További APC termékek: APC Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 375 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.57 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
| Töltési idő | 8 óra |
| Tömeg | 4.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
