
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Szabadonálló mosogatógépeink már beüzemeléssel is!
Hivatalos magyarországi forgalmazói garanciával!
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 14 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 95 kWh |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Eco program időtartama | 190 perc |
Programok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 134 500 Ft
Kategóriájában jó vétel (2025 júl-i ár, M. M. : 150. 000) Por áll...
Műanyag elemei középszerűek, pedig maga a szerkezet nagyszerűnek tű...
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosogatógép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 14 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 95 kWh |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Eco program időtartama | 190 perc |
Programok | |
| Programok száma | 8 |
| Hőfok programok száma | 3 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 46 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
