


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Onikuma 2 + 1 Akció!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Gyors kiszállítás | Szakértői csapat
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Gaming monitor | |
| Hordozható monitor | |
| Ívelt kijelző | |
| Görbület | 1000R |
| 3D monitor | |
| Érintőképernyő | |
| Képátló | 32 inch |
| Képarány | 16:9 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 145 990 Ft
További Samsung termékek: Samsung Monitor
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Gaming monitor | |
| Hordozható monitor | |
| Ívelt kijelző | |
| Görbület | 1000R |
| 3D monitor | |
| Érintőképernyő | |
| Képátló | 32 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 2560 x 1440 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 2500:1 |
| Dinamikus kontraszt | 1000000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 240 Hz |
| Tuner | |
| DVB-T tuner | |
| DVB-C tuner | |
| Hang | |
| Hangszóró | |
| Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI DisplayPort USB Fejhallgató |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 71.3 cm |
| Magasság (talppal) | 60.5 cm |
| Mélység (talppal) | 31.1 cm |
| Tömeg (talppal) | 7.4 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | F |
| Fogyasztás | 30 W |
| További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | |
| Nvidia G-Sync támogatás | |
| Beépített webkamera | |
| Beépített mikrofon | |
| Állítható magasság | |
| Dönthető | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
