

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | DLP |
| 3D projektor | Igen |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 3800 lumen |
| Minimális képméret | 70" |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 255 000 Ft
További BenQ termékek: BenQ Projektor
| Típus | DLP |
| 3D projektor | Igen |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 3800 lumen |
| Minimális képméret | 70" |
| Maximális képméret | 150" |
| Trapézkorrekció | Van |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Van |
| DVI-I | Nincs |
| HDMI | Van |
| Kompozit videó | Van |
| LAN | Nincs |
| USB | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 296 mm |
| Mélység | 221 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
További tulajdonságok | |
| Fogyasztás | 260 W |
| Zajszint | 34 dB |
| Távirányítás | Van |
| Izzó élettartama | 15000 óra |
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 1 x 10 W |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
