

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
Minden ami gaming!

Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | AMD Ryzen 9 |
| Magok száma | 16 magos |
| Szálak száma | 32 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM5 |
| Processzor órajel | 4300 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 5700 MHz |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD Radeon Graphics |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 176 491 Ft
További AMD termékek: AMD Processzor
| Típus | AMD Ryzen 9 |
| Magok száma | 16 magos |
| Szálak száma | 32 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM5 |
| Processzor órajel | 4300 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 5700 MHz |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD Radeon Graphics |
Cache | |
| L2 cache | 16 MB |
| L3 cache | 64 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 170 W |
| Kiszerelés | Dobozos |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.