

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
25+ éve | 9 áruház | készletről | bolt, GLS futár, automata
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
15 éve garanciális szervizpont és Kärcher szaktanácsadás!
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

Villámgyors szállítás! Valós készlet! Hűségpontok!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Gyors kiszállítás | Szakértői csapat
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.8 liter |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 42 190 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.8 liter |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 7.5 m |
| Kábel hossza | 7.5 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 76 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 5.1 kg |
| Méretek | 43.5 x 28.8 x 24.9 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.