
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Tápegység típusa | Moduláris tápegység |
| Tápegység teljesítménye | 1000 W |
| Hatásfok | 80+ Gold |
| PFC | Aktív |
| Ventilátor mérete | 120 mm |
| Max. áramfelvétel +3,3V | 25 A |
| Max. áramfelvétel +5V | 25 A |
| Max. áramfelvétel +12V1 | 83 A |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 67 690 Ft
További ASUS termékek: ASUS Tápegység
| Tápegység típusa | Moduláris tápegység |
| Tápegység teljesítménye | 1000 W |
| Hatásfok | 80+ Gold |
| PFC | Aktív |
| Ventilátor mérete | 120 mm |
| Max. áramfelvétel +3,3V | 25 A |
| Max. áramfelvétel +5V | 25 A |
| Max. áramfelvétel +12V1 | 83 A |
| Max. áramfelvétel -12V | 0.8 A |
| Tápkapcsoló | Van |
| 110V kapcsoló | Nincs |
Csatlakozók | |
| FDD csatlakozó | Nincs |
| HDD csatlakozó | 4 |
| SATA csatlakozó | 5 |
| PCI-Express csatlakozó | 4 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.