

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Személyes Csepel,Szigetszentmiklós. GLS, FOXPOST 1495 Ft-tól
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Hatásos teljesítmény | 360 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.55 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 20 418 Ft
1 hónap használat után tudok csak véleményt írni: eddig minden tökéletes. ~33 wattot fogyaszt úgy, hogy 1 routert, 2 raspberry pi-t, és egy 1151 ...
Kiveszed a dobozból, bedugod a falba, hosszan nyomod a bekapcsoló g...
Hivatalosan nem támogatott az akku cseréje.
További CyberPower termékek: CyberPower Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 360 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.55 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
| Hálózati kártya | Nincs |
| Töltési idő | 6 óra |
| Tömeg | 3.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.