
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Személyes Csepel,Szigetszentmiklós. GLS, FOXPOST 1495 Ft-tól
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Hatásos teljesítmény | 900 W |
| Látszólagos teljesítmény | 1500 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Rack |
| Teljesítmény faktor | 0.6 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 195 580 Ft
További CyberPower termékek: CyberPower Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 900 W |
| Látszólagos teljesítmény | 1500 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Rack |
| Teljesítmény faktor | 0.6 |
| Kimenő maximális feszültség | 230 V |
| Kommunikációs port | USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
| Töltési idő | 8 óra |
| Tömeg | 14.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.