
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.

50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Minden ami gaming!

| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 92 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2500 rpm |
| Maximális zajszint | 23.6 dB |
| Levegőáramlás | 33.84 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 95 x 95 x 37 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 17 860 Ft
További Noctua termékek: Noctua Számítógép hűtő
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 92 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2500 rpm |
| Maximális zajszint | 23.6 dB |
| Levegőáramlás | 33.84 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 95 x 95 x 37 mm |
| Tömeg | 420 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.