
Hivatalos magyarországi forgalmazó!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Hivatalos forgalmazó-Extra Garancia-Részletfizetés 0%THM-el
Hivatalos forgalmazó-Bankmentes Kamatmentes részletfizetés
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 2100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 105 599 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 2100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Igen |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 5 liter |
| Hatósugár | 12 m |
| Kábel hossza | 12 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
Méretek | |
| Tömeg | 8.7 kg |
| Méretek | 36 x 35 x 49 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
