

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Hivatalos magyarországi forgalmazó!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 78 445 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 5 liter |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 85 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 13.3 kg |
| Méretek | 35 x 36 x 49 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
