

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 164 900 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosógép
Fedezze fel a 6.Érzék technológiát, mellyel akár felére csökkentheti a mosáshoz szükséges energiát, vizet és időt. Csak helyezze a ruhákat a készülék belsejébe és válassza ki a programot. A 6.Érzék technológia automatikusan beállítja az ideális mosási feltételeket a mosnivaló típusa alapján.
A FreshCare készülékeket úgy alkottuk meg, hogy a ruhát frissen tartsák a dobban, miután lejárt a mosás. Aktiváláskor ez a beállítás mozgásban tartja a ruhákata dobon belül akár 6 órán keresztül. Ez az állandó, enyhe forgás keringeti a levegőt a ruhaszálakban. Megakadályozza a baktériumok terjedését és a bosszantó ráncok kialakulását.
A 6.Érzék ZEN technológiának és az ékszíj nélküli DirectDrive motornak köszönhetően minimális a készülék zajszintje és rázkódása, még centrifugálás közben is, így akár éjszaka is nyugodtan moshat.
A program, amely rendkívül hasznos a farmer ruhák mosása során. Segít megőrizni a farmer színeit és külsejét.
A Colour 15 funkció révén együtt is kimoshatja a különböző színes ruhákat anélkül, hogy azok megfognák egymást. Fedezze fel, hogy a 15°-os hőmérsékletű mosás ugyanolyan hatékony lehet, mint a 40°-os hőmérsékletű.
Az opció a mosás után a dobot úgy állítja meg, hogy a dobajtó mindig felfelé néz, így Ön könnyebben pakolhatja ki a mosógépből a ruhákat.
A SoftOpening funkció lehetővé teszi, hogy akár csak egy érintéssel kényelmesen kinyithassa a(z) TDLRB65242BSEU/N mosógép dobját.
Az adagoló tartályt úgy alakítottuk ki, hogy minél egyszerűbb legyen a mosószer és az öblítő betöltése.
Kis mennyiségű ruhanemű mosására szolgáló speciális program, mellyel csupán 19 literes vizfogyasztás is elérhető.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6.5 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.57 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 122 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 40 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 51 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 74 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 56 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
