

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 95 990 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Van |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Van |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
Méretek | |
| Szélesség | 520 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Mélység | 494 mm |
| Tömeg | 17.5 kg |
| Forgótányér átmérője | 28 cm |
| Tápkábel hossza | 0.9 m |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
