
Több mint 15 éve szállítunk gyorsan, megbízhatóan!

Ajándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás MILC és DSLR géphez!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az irodaszerek és irodatechnika ötcsillagos szállítója
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Kompakt |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3 inch |
| Pixelek száma | 16.35 MPx |
| Optika | |
| Optikai Zoom | 4 x |
| Digitális zoom | 6 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 19.6 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 4.9 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 46 995 Ft
További Kodak termékek: Kodak Digitális fényképezőgép
Ez a kicsi és könnyű, nagyszerű funkciókkal felszerelt fényképezőgép nélkülözhetetlen az utazások során, családi ünnepségeken és baráti összejövetelekn. Rögzítse tökéletesen a legjobb pillanatokat éles fotók vagy kiváló minőségű videók formájában. Az LCD-képernyő segítségével előnézetben megtekintheti a felvenni kívánt jelenetet, így már azelőtt láthatja az eredményt, hogy megnyomná az indítógombot.
Minden lényeges, semmi felesleges
Kezdő fényképezőgépként az FZ45 kollekció minden család számára alkalmas. Könnyen kezelhető, kompakt és maximálisan intuitív. A csomagban magán a fényképezőgépen kívül egy USB-kábelt, 2 AA elemet, egy csuklópántot, egy kézikönyvet, egy garancialevelet és egy szervizkártyát is talál.
Videó- és fotóminőség
A fényképezőgép 16 Mpx-es felbontása biztosítja a kiváló minőséget és minden részlet élességét. A videókat 1080p Full HD felbontásban rögzítheti. A 27 mm-es széles látószögű objektívnek köszönhetően az egész család vagy az összes barát is megfér egy felvételen.
Kijelző
A méretes és élénk 2,7"-os LCD- kijelzőn minden fényképet vagy videót ellenőrizhet, mielőtt megnyomná az exponáló gombot. Így pontosan látni fogja, milyen lesz az eredmény, ezáltal csak egyszer kell próbálkoznia a tökéletes felvétel elkészítésével.
| Típus | Kompakt |
| Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/2.3 inch |
| Pixelek száma | 16.35 MPx |
| Optika | |
| Optikai Zoom | 4 x |
| Digitális zoom | 6 x |
| Leghosszabb fókusztávolság | 19.6 mm |
| Legrövidebb fókusztávolság | 4.9 mm |
| Optika fényerő | f/3 - 6.6 |
| Ekvivalens gyújtótávolság (35mm) | 27 - 108 mm |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/2000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | |
| Spot fénymérés | |
| Mátrix fénymérés | |
| Középre súlyozott fénymérés | |
| Digitális ESP | |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 3200 |
| Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Auto fókusz |
| Minimális távolság Makro módban | 5 cm |
| AF segédfény | |
| Vaku | |
| Beépített vaku | Van |
| Vaku hatótávolság | 0.3 - 5.2 m |
| Vakupapucs | |
| Vörösszemhatás-csökkentés | |
| Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
| Maximális képfelbontás | 4608 x 3456 pixel |
| Képstabilizátor | |
| Képstabilizátor típusa | Elektronikus |
| Sorozatfelvétel | |
| Fehéregyensúly állítás | |
| Videó | |
| Videofelvétel | |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | MOV |
| Funkciók | |
| Közvetlen nyomtatás | |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 2.7 inch |
| LCD felbontása | 230000 pixel |
| Kihajtható kijelző | |
| Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | |
| Csatlakozók | |
| USB | |
| AV kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| Méretek | |
| Szélesség | 93 mm |
| Magasság | 60.2 mm |
| Vastagság | 28.7 mm |
| Tömeg | 117 g |
| További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | |
| 3D fényképezőgép | |
| Energiaforrás | 2 db AA elem/Ni-MH akku |
| Vízálló fényképezőgép | |
| Kereső | |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
