

HIVATALOS PARTNER
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERVásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 250 ml |
| Teljesítmény | 2000 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 10 900 Ft
További Philips termékek: Philips Vasaló
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 250 ml |
| Teljesítmény | 2000 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Nincs |
| Anti-Drip rendszer | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Van |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 12,7 x 14,6 x 29 cm |
| Tömeg | 998 g |
| Gőzlöket | 110 g/perc |
| Folyamatos gőz | 25 g/perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.