

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

Vásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | DLP |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1280 x 720 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 4500 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 159 900 Ft
További Acer termékek: Acer Projektor
| Típus | DLP |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1280 x 720 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 4500 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Van |
| DVI-I | Nincs |
| HDMI | Nincs |
| Kompozit videó | Van |
| LAN | Van |
| USB | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 313 mm |
| Mélység | 240 mm |
| Magasság | 113 mm |
| Tömeg | 2.75 kg |
További tulajdonságok | |
| Fogyasztás | 265 W |
| Zajszint | 29 dB |
| Távirányítás | Van |
| Izzó élettartama | 6000 óra |
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 1 x 3 W |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.