
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
HIVATALOS PARTNER
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
HIVATALOS PARTNERVásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 25 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 49 990 Ft
További Philips termékek: Philips Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 25 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 79 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 6.5 kg |
| Méretek | 28.1 x 24.7 x 41 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.