
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
-10% az első vásárlásra, 25.000 Ft felett ingyenes szállítás
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 77 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 23 900 Ft
További ETA termékek: ETA Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 77 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 8 m |
| Kábel hossza | 8 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 80 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 4.8 kg |
| Méretek | 38 x 21.5 x 26.5 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.