

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!

Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 800 W |
| Szívóteljesítmény | 800 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 27.9 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 3.5 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 35 540 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 800 W |
| Szívóteljesítmény | 800 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 27.9 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 3.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 76 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 5.8 kg |
| Méretek | 23.8 x 29.3 x 44.1 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
