
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 43 W |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.5 liter |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 44 999 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 43 W |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.5 liter |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
További tulajdonságok | |
| Zajszint | 80 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 2.18 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
