
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos magyarországi forgalmazó!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt

Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 47 900 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 700 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 9 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 78 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 4.4 kg |
| Méretek | 38.1 x 26.8 x 31.4 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.