

Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
Mosógépeinkhez már kérheti a helyszíni beüzemelést is!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Hivatalos magyarországi forgalmazó, gyári garanciával.
Hivatalos magyarországi forgalmazói garanciával!

Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 112 790 Ft
Az előző gépem is " Indesit " márka volt, és hosszútávon jól működöt, meghibásodás nélkül.
További Indesit termékek: Indesit Mosógép
Turn&Wash
Helyezze a pamut és a szintetikus ruhadarabokat a mosógép belsejébe, egyszerűen fordítsa el a gombot a Turn & Wash kiválasztásához, és kevesebb, mint 45 perc alatt a program elérhetővé teszi a kiváló eredményeket.
Késleltetés
A Késleltetés program lehetővé teszi, hogy kényelmesen ütemezze a mosási ciklusokat Önnek megfelelően. Egyszerűen állítsa be a programot, és hagyja, hogy az Indesit készülék gondoskodjon a többiről.
RapidMosás
Takarítson meg időt és élvezze a kiváló minőségű mosodát a RapidMosás programoknak köszönhetően. A pontos és gyors mosás biztosítása érdekében az Indesit 5 gyors ciklust kínál, amely kevesebb, mint 59 percet vesz igénybe. Mindenféle ruhaneműt rövid idő alatt moshat ki, köszönhetően a különféle szövettípusoknak, például pamutnak, szintetikus anyagoknak és a gyapjúnak szánt programoknak is.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 5 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.52 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 114 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 40 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 951 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 76 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 76 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.