


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus és szenzoros |
| Szín | Fehér |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 102 090 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Beépíthető |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus és szenzoros |
| Szín | Fehér |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Grill-teljesítmény | 1200 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek | |
| Szélesség | 595 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Mélység | 351 mm |
| Tömeg | 18 kg |
| Forgótányér átmérője | 31.5 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
