
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
| Kapacitás | 16000 GB |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 512 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 26.1 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 187 990 Ft
További Western Digital termékek: Western Digital Belső merevlemez
| Kapacitás | 16000 GB |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 512 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 26.1 mm |
| Mélység | 146.9 mm |
| Tömeg | 690 g |
| Átmérő | 3,5 inch |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.