

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Kapacitás | 4000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 256 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 20.2 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 57 790 Ft
4 TB-os merevlemezre volt szükségem. A vélemények alapján választottam ki, általam nem ismert márkájút.
Már használatban van, a beüzemelési műveletek rendben végbementek, ...
Nem tudok mondani.
További Seagate termékek: Seagate Belső merevlemez
| Kapacitás | 4000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 256 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 101.6 mm |
| Magasság | 20.2 mm |
| Mélység | 147 mm |
| Tömeg | 490 g |
| Átmérő | 3,5 inch |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.