

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház

0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 147 cm |
| Képátló (inch) | 58 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 144 090 Ft
További Hisense termékek: Hisense LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 147 cm |
| Képátló (inch) | 58 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang | |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| PVR támogatás | Nincs |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Csatlakozók | HDMI Kompozit USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Fejhallgató csatlakozó |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 129.5 cm |
| Magasság (talppal) | 80.8 cm |
| Mélység (talppal) | 27.4 cm |
| Tömeg (talppal) | 11.9 kg |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 300 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
