
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
| Hatásos teljesítmény | 1800 W |
| Látszólagos teljesítmény | 2000 VA |
| Típus | Online |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.9 |
| Kimenő maximális feszültség | 240 V |
| Kommunikációs port | RS-232/USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 141 185 Ft
További FSP termékek: FSP Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 1800 W |
| Látszólagos teljesítmény | 2000 VA |
| Típus | Online |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.9 |
| Kimenő maximális feszültség | 240 V |
| Kommunikációs port | RS-232/USB |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
| Hálózati kártya | Nincs |
| Töltési idő | 4 óra |
| Tömeg | 17 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.