

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | MiniTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Van |
| 5.25" bővítőhely | 1 |
| 2.5" belső bővítőhely | 3 |
| 3.5" belső bővítőhely | 3 |
Méretek | |
| Szélesség | 265 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 19 390 Ft
A termék nagyon tetszik, könnyen beleszerelhetőek az alkatrészek, modern kinézetü gépház, és direkt olyat kerestem amibe beépíthető optikai meghajtó.
Kis méretú, de belül tágas, elfér benne minden, porszűrőkkel is ren...
Nem találtam olyat a termékben ami ne felelne meg.
További CHIEFTEC termékek: CHIEFTEC Számítógép ház
| Típus | MiniTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Van |
| 5.25" bővítőhely | 1 |
| 2.5" belső bővítőhely | 3 |
| 3.5" belső bővítőhely | 3 |
Méretek | |
| Szélesség | 265 mm |
| Magasság | 295 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Tömeg | 4300 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Nem |
| Micro ATX | Igen |
| Extended ATX | Nem |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 2 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Átlátszó oldalfal | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.