

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | MiniTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 1 |
| 3.5" belső bővítőhely | 3 |
Méretek | |
| Szélesség | 205 mm |
| Magasság | 350 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 24 990 Ft
További ASUS termékek: ASUS Számítógép ház
| Típus | MiniTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 1 |
| 3.5" belső bővítőhely | 3 |
Méretek | |
| Szélesség | 205 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Mélység | 460 mm |
| Tömeg | 5800 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Nem |
| Micro ATX | Igen |
| Extended ATX | Nem |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Átlátszó oldalfal | Van |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.