
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Minden ami gaming!

Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
| Típus | Intel Core Ultra 7 |
| Magok száma | 20 magos |
| Szálak száma | 20 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1851 |
| Processzor órajel | 1800 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 5300 MHz |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| Integrált grafikai processzor | Intel Graphics |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 133 333 Ft
További Intel termékek: Intel Processzor
| Típus | Intel Core Ultra 7 |
| Magok száma | 20 magos |
| Szálak száma | 20 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1851 |
| Processzor órajel | 1800 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 5300 MHz |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| Integrált grafikai processzor | Intel Graphics |
Cache | |
| L2 cache | 36 MB |
| L3 cache | 30 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 65 W |
| Kiszerelés | Dobozos |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.