

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | AMD Ryzen 3 |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 8 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM4 |
| Processzor órajel | 3800 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4000 MHz |
| Gyártási technológia | 7 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD Radeon Graphics |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 39 385 Ft
További AMD termékek: AMD Processzor
| Típus | AMD Ryzen 3 |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 8 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM4 |
| Processzor órajel | 3800 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4000 MHz |
| Gyártási technológia | 7 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD Radeon Graphics |
Cache | |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 65 W |
| Kiszerelés | Dobozos |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.