

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 138 409 Ft
Hosszas keresés után esett erre a választás. Középkategóriás elöltöltős, keskeny (42cm) mosógépet kerestem. Minden rendben a termékkel. Jól mos, ...
Gyors, rövid mosási program is van (30 perc, 30 fok) Változatos r...
Lehetne magasabb hőfokon (40-60 fok) is rövidebb (1 óra alatti) mos...
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosógép
6. Érzék technológia
Fedezze fel a tökéletes gondoskodást!
A 6. Érzék intelligens szenzorai a töltet nagyságához és típusához igazítják az erőforrások felhasználását,
ezzel akár 50 %* energia-, víz- és időmegtakarítást kínálva. (*60 ° pamut program esetén,
6. Érzék funkciót használva, a maximális töltőkapacitást az 1kg mosótöltettel összevetve)
Inverter Motor
Csendes teljesítmény. Ennek a Whirlpool mosógépnek az innovatív Inverter motorját úgy tervezték, hogy hosszú ideig tartó,
csendes teljesítményt biztosítson. Élvezze az ideális eredményeket és egy kis extra nyugalmat és csendet egyaránt.
My program - teljes testreszabhatóság
Szem lyre szabott mosás. Válassza az igényeinek leginkább megfelelő programot a „Saját Program – teljes személyre szabás
opció segítségével, melyet a nem szokványos anyagok, illetve kényes darabok tökéletes tisztításához fejlesztettek.
A biztonság a legfontosabb. Ez a Whirlpool mosógép gyermekzár funkcióval rendelkezik,
amely megakadályozza a kisgyerekeket, hogy véletlenül elindítsák a készüléket.
Önre szabva. A Késleltetett indítás opció lehetővé teszi, hogy a mosógépet úgy állítsa be,
hogy akkor kezdje el a ciklusát, amikor Önnek a leginkább megfelel, így időt és energiát takaríthat meg.
A Program állapot jelző segítségével egyszerűen nyomon követheti a mosási program állapotát.
Tökéletes időzítés. A Maradékidő kijelzés segítségével Ön mindig tudni fogja, mikorra fejeződik be a ciklus
Tökéletes védelem gyapjú ruháinak. A készülék gyapjú programja a Woolmark Company által tesztelt és elfogadott.
A Fekete és sötét színű anyagok program megőrzi a ruhák színét és védi őket a kifakulástól.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.56 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 123 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 48 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 80 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Tömeg | 61.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.