
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos magyarországi forgalmazó!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 128 289 Ft
Jó árak, gyors kiszállítás de vásárlás után már nem hajlandóak segíteni, nagyon rugalmatlan. Jobban járnának nagyobb üzletben vásárolni.
Jó árak, gyors kiszállítás
Lakás felújítás során előre nem látható okok miatt rendelt termek t...
További Bosch termékek: Bosch Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Beépíthető |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek | |
| Szélesség | 594 mm |
| Magasság | 382 mm |
| Mélység | 388 mm |
| Tömeg | 18.9 kg |
| Forgótányér átmérője | 31.5 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
