

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Minden ami gaming!

Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Kapacitás | 1000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 69.9 mm |
| Magasság | 7 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 44 880 Ft
További Western Digital termékek: Western Digital Belső merevlemez
| Kapacitás | 1000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 69.9 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100.2 mm |
| Tömeg | 90 g |
| Átmérő | 2,5 inch |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.