

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Kapacitás | 1000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 7 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 54 290 Ft
További Seagate termékek: Seagate Belső merevlemez
| Kapacitás | 1000 GB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Maximális adatátviteli sebesség | 6 Gbit/s |
| Csatlakozók | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 101 mm |
| Tömeg | 90 g |
| Átmérő | 2,5 inch |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.