

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Típus | PC memória |
| Kapacitás | 16 GB |
| Kiszerelés | 1x16GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 3200 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Single-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 16 |
| Hűtőborda | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 51 890 Ft
További Silicon Power termékek: Silicon Power Memória modul
| Típus | PC memória |
| Kapacitás | 16 GB |
| Kiszerelés | 1x16GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 3200 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Single-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 16 |
| Hűtőborda | Van |
| LED megvilágítás | Van |
| Feszültség | 1.35 V |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.