

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | PC memória |
| Kapacitás | 32 GB |
| Kiszerelés | 2x16GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 3200 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Dual-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 22 |
| Hűtőborda | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 88 990 Ft
További Crucial termékek: Crucial Memória modul
| Típus | PC memória |
| Kapacitás | 32 GB |
| Kiszerelés | 2x16GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Sebesség | 3200 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés | Dual-channel kiszerelés |
| Memóriakésleltetés | CL 22 |
| Hűtőborda | Nincs |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Feszültség | 1.2 V |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.