
Hivatalos magyarországi forgalmazótól, gyártói garanciával!

Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

| Sütőedény kapacitása | 1.5 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 28 980 Ft
Volt már kenyérsütő gépem, tapasztalataim. Ez a gép megfelelt az elvárásaimnak. Pl: kétlapátos, megfelelő programokkal.
Nagyban segíti a konyhai munkát, dagaszt, keleszt, szépen süt. Nem ...
A gép az igényeimnek megfelel. Jó a tájékoztató füzet is, de az e...
További Hausmeister termékek: Hausmeister Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 1.5 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.