
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Husvéti akció | gyors szerviz | akár ingyenes szállítás
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Minden ami gaming!

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
AZONNAL ÁTVEHETŐ | Budapest IX.Ker. Kinizsi utca 21-25.
| Típus | Switch |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Kijelző mérete | 5.5" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 275 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 890 Ft
További Nintendo termékek: Nintendo Játékkonzol
| Típus | Switch |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Kijelző mérete | 5.5" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 275 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
| USB | Van |
| Wi-Fi | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Infra | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| MS | Nincs |
| MS micro | Nincs |
| SD | Nincs |
| MicroSD | Van |
| CF | Nincs |
| Xbox memóriakártya | Nincs |
| UMD | Nincs |
| NVG kártya | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.