


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!

0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 225 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 147 042 Ft
További Beko termékek: Beko Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 225 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-ST |
Funkciók | |
| No Frost | Nem |
| Antibakteriális védelem | Van |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 54 cm |
| Magasság | 177.5 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Tömeg | 56 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 193 liter |
| Nettó fagyasztótér | 78 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.6 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 13 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.