
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Hivatalos forgalmazó-Extra Garancia-Részletfizetés 0%THM-el
Hivatalos forgalmazó-Bankmentes Kamatmentes részletfizetés
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 7.4 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
| Hagyományos (nem indukciós) kerámia főzőlap | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 208 999 Ft
További Bosch termékek: Bosch Főzőlap
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 7.4 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Igen |
| Hagyományos (nem indukciós) kerámia főzőlap | Nem |
Funkciók | |
| Maradékhő kijelzés | Van |
| Gyermekzár | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60.6 cm |
| Mélység | 52.7 cm |
| Vastagság | 5.1 cm |
| Tömeg | 15 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
