

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Csatolófelület | PCI-Express |
| PCI-e generáció | 4.0 |
| Video chipset | Nvidia RTX |
| Video chipset termékcsalád | RTX A400 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus memória sebessége | 12000 MHz |
Memória |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 71 190 Ft
További PNY termékek: PNY Videokártya
| Csatolófelület | PCI-Express |
| PCI-e generáció | 4.0 |
| Video chipset | Nvidia RTX |
| Video chipset termékcsalád | RTX A400 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus memória sebessége | 12000 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típusa | GDDR6 |
További tulajdonságok | |
| Maximális felbontás | 5120 x 2880 pixel |
| DirectX | 12 |
| Lite Hash Rate | Nem |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Szín | Fekete |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Nincs |
| DVI csatlakozók száma | Nincs |
| HDMI csatlakozók száma | Nincs |
| DisplayPort csatlakozók száma | 4 db |
| USB Type-C | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Az PNY NVIDIA RTX A400 egy olyan videokártya, amely a generációs NVIDIA Ampere architektúrára épül, és kifejezetten azoknak a szakembereknek készült, akiknek a munkája során nagy teljesítményű AI és grafikus feldolgozásra van szükségük.
A legújabb technológia
Az...
Az PNY NVIDIA RTX A400 egy olyan videokártya, amely a generációs NVIDIA Ampere architektúrára épül, és kifejezetten azoknak a szakembereknek készült, akiknek a munkája során nagy teljesítményű AI és grafikus feldolgozásra van szükségük.
A legújabb technológia
Az RTX A400 768 CUDA Core-t, 24 Tensor Core-t és 6 RT Core-t tartalmaz, amelyek lehetővé teszik a gyors és hatékony AI és grafikus feldolgozást. A kártya 2.7 TFLOPS single precision teljesítményt, 5.3 TFLOPS RT Core teljesítményt és 21.7 TFLOPS Tensor teljesítményt kínál, így képes a legigényesebb feladatok elvégzésére is.
Nagy teljesítményű memória
Az RTX A400 4 GB GDDR6 memóriával rendelkezik, amely lehetővé teszi a nagy mennyiségű adat tárolását és gyors feldolgozását. A 64-bit memória interfész és a 96 GB/sec memória sávszélesség biztosítja a gyors adatátvitelt.
Energiahatékony működés
Az RTX A400 csak 50 W maximális teljesítményt igényel, így energiahatékony működést biztosít.
Kiváló ár-érték arány
Az RTX A400 egy kiváló ár-érték arányú videokártya, amely a legújabb technológiát kínálja elérhető áron.
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.