
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 220 ml |
| Teljesítmény | 2200 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 4 540 Ft
További Esperanza termékek: Esperanza Vasaló
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 220 ml |
| Teljesítmény | 2200 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Van |
| Anti-Drip rendszer | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 13 x 11.5 x 27.5 cm |
| Tömeg | 1500 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.