


Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Hivatalos magyarországi forgalmazói garanciával!
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Katalitikus |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
| Kibővíthető főzőzóna | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 184 999 Ft
További Amica termékek: Amica Tűzhely
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Katalitikus |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
| Kibővíthető főzőzóna | Van |
| Forgónyárs | Van |
| Sütő űrtartalom | 66 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.