

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Tápegység típusa | Moduláris tápegység |
| Tápegység teljesítménye | 850 W |
| Hatásfok | 80+ Gold |
| PFC | Aktív |
| Ventilátor mérete | 140 mm |
| Tápkapcsoló | Van |
| 110V kapcsoló | Nincs |
Csatlakozók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 36 600 Ft
További CHIEFTEC termékek: CHIEFTEC Tápegység
| Tápegység típusa | Moduláris tápegység |
| Tápegység teljesítménye | 850 W |
| Hatásfok | 80+ Gold |
| PFC | Aktív |
| Ventilátor mérete | 140 mm |
| Tápkapcsoló | Van |
| 110V kapcsoló | Nincs |
Csatlakozók | |
| FDD csatlakozó | 1 |
| HDD csatlakozó | 4 |
| SATA csatlakozó | 12 |
| PCI-Express csatlakozó | 4 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.