
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden ami gaming!

A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1800 rpm |
| Maximális zajszint | 19.2 dB |
| Levegőáramlás | 57.5 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 155 x 127 x 77 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 11 490 Ft
További ENDORFY termékek: ENDORFY Számítógép hűtő
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1800 rpm |
| Maximális zajszint | 19.2 dB |
| Levegőáramlás | 57.5 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 155 x 127 x 77 mm |
| Tömeg | 562 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.